RSS
czwartek, 05 listopada 2009
Przez wiele lat pozornie w myślistwie niewiele się zmieniło. Całkiem inaczej wygląda sprawa z obsługą polowania.
piątek, 09 października 2009
Myśliwi potrzebują czasami inspiracji i informacji, by cieszyć się z hobby, jaki jest ich udziałem. Istnieje możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o książki myśliwskie
niedziela, 20 września 2009
Z czym kojarzy się nam myśliwy? Jak odpowiadają zapytane osoby na to pytanie?
piątek, 04 września 2009
Odzież myśliwska to propozycja dobra zarówno dla myśliwych wybierających się na polowanie, jak i dla tych, którzy w stroju myśliwskim chcą występować przy innej okazji.
poniedziałek, 27 lipca 2009
Buty dla myśliwych powinny być przede wszystkim wygodne, ale również praktyczne.
poniedziałek, 08 czerwca 2009
Odstęp źrenicy wejściowej to tylko jeden z elementów, na które warto zwrócić uwagę, przymierzając się do kupna nowej lornetki myśliwskiej.
niedziela, 15 marca 2009
Ubrania na polowanie kupujemy zazwyczaj w dobrych sklepach dla hobbystów. To dobre miejsce. Jeszcze wygodniejsze wydają się zakupy w Internecie. Dodatkowym atutem sieci jest szeroki asortyment. Zastanówmy się co warto kupić w Internecie?
piątek, 16 stycznia 2009
Bardzo praktyczne jest kupno całego zestawu ubrań dla myśliwych. Oczywiście można także nabyć osobno spodnie myśliwskie, czy kurtki dla myśliwych, ale o wiele ciekawsza jest odzież myśliwska w pakiecie.
niedziela, 30 listopada 2008
Odzież myśliwska prezentuje się bardzo różnie. Wszystko zależy od tego, jakie podejście do swojego hobby ma myśliwi. Jedni potrafią się zadowolić zwykłymi gumiakami, inni wybierają obuwie dla myśliwych.
niedziela, 12 października 2008
Bez odpowiedniego ekwipunku – również w aspekcie odzieży, polowanie zamiast być przyjemnością, może zamienić się w nieprzyjemne doświadczenie. Godziny spędzone na ambonie czy zasiadka w zaroślach przy niskiej temperaturze i braku odpowiedniego odzieżowego zabezpieczenia, może zaowocować przeziębieniem, a na pewno nie sprzyja czerpaniu zadowolenia z wyprawy na polowanie.